هزینه‌ها

تعیین هزینه ویرایش یک نوشتار از قبل کار چندان ساده‌ای نیست. اغلب ارائه‌دهندگان خدمات در این حوزه، مبلغ نهایی را بعد از انجام کار اعلام می‌کنند. برای آسان‌تر کردن کار شما در تصمیم‌گیری، تا به حال تلاش شده قیمت‌ها به فاکتوری که در ادامه آمده مقید بماند. البته گاهی برخی سفارش‌ها شامل خدماتی خارج از موارد ذکرشده است که هزینه آن‌ها طبق توافق پرداخت می‌شود.

لازم به یادآوری است که در کلیه حالات، نوشته به صورت تایپی تحویل می‌شود و انواع خدمات شامل ویرایش ادبی، ویرایش نگارشی، ویرایش دستوری، و یا ویرایش تطبیقی را در بر می‌گیرد. در ضمن فایل به لحاظ چینش حروف و خطوط، و یک‌دست بودن سبک نگارش و تنظیم از جمله جدول‌ها و شکل‌ها و … نیز اصلاح می‌شود. معمولا تا جایی که قابل اغماض باشد، ایرادات ساختاری و محتوایی مقاله (بدون افزودن هزینه اضافه) نیز برطرف خواهد شد. در واقع تمامی این خدمات در ذیل عنوان ترجمه/ویرایش انجام می‌شود. هم‌چنین در صورت نیاز به بازبینی تا دو مرتبه، به صورت رایگان انجام خواهد شد. تمامی این خدمات جهت جلب رضایت سفارش‌دهنده و جبران کاستی‌های ناخواسته و پیش‌بینی‌نشده است.

تنها در صورتی که سفارش شما بسیار فوری باشد، به طوری که لازم باشد کارهای دیگر متوقف شوند تا سفارش شما به موقع حاضر شود، ۲۰درصد به مبلغ نهایی افزوده می‌گردد.

اصولاً زمان تحویل، اولین فرصت ممکن است و به تعداد کارهای در نوبت بستگی دارد (چون من یک نفرم و همه کارها با خودم است.) اما اگر دوست دارید کارتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام بشود، می‌توانید اشکالات نگارشی و ویرایشی آن را خودتان برطرف کنید و فایل وردتان را تروتمیز تحویل بدهید تا من برای تنظیم خطوط، فونت، تیتربندی، صفحه‌بندی، تنظیم تصاویر، و … وقتم را صرف نکنم.

نکته مهم: ارائه‌دهنده این خدمات به هیچ عنوان مقاله یا پایان‌نامه‌ای را از صفر تا صد برای شما و به جای شما انجام نمی‌دهد. چون معتقد به تولید محتوای علمی بی‌پشتوانه و ساختگی نیست. بلکه تنها در صورتی که ایده، داده، و روش را داشته باشید، در طراحی، پیاده‌سازی، و ارائه درست آن به شما کمک می‌کند. خدمات شامل ۱- جوانب مختلف مستندسازی و ۲- مشاوره و راهنمایی برای چگونگی اجرای پژوهش شماست.

جدول هزینه‌ها (۱۳۹۸)
نوع خدماتقیمت (تومان)
ویرایش گرامری انگلیسی ۱۲۰ (به ازای هر کلمه)
رفع پلاجیاریسم مقاله پژوهشی (Original)۱۵۰ (به ازای هر کلمه)
رفع پلاجیاریسم مقاله مروری (Review)۲۱۰ (به ازای هر کلمه)
ویرایش محتوایی نوشته انگلیسی۲۵۰ (به ازای هر کلمه)
ویرایش نگارشی نوشته فارسی ۱۰۰ (به ازای هر کلمه)
ورود رفرنس‌های از پیش معین به نرم‌افزار مدیریت رفرنس (Endnote)۲۰۰۰ (به ازای هر عدد)
استخراج رفرنس و افزودن به کتابخانه اندنوت۵۰۰۰ (به ازای هر عدد)
ترجمه فارسی به انگلیسی۱۵۰ (به ازای هر کلمه)
ترجمه انگلیسی به فارسی۱۰۰ (به ازای هر کلمه)
نوشتن محتوای تخصصی فارسی (مقاله، پروپوزال)از ۵۰۰ (به ازای هر کلمه)
نوشتن محتوای تخصصی انگلیسی (Scientific writing)از ۱۰۰۰ (به ازای هر کلمه)
تولید محتوای فارسی ۳۰۰۰۰ (به ازای هر ساعت)
تولید محتوای انگلیسی (Copy writing) ۵۰۰۰۰ (به ازای هر ساعت)
مشاوره تخصصی نحوه نگارش مستندات علمی (با تعیین وقت قبلی)۵۰۰۰۰ (به ازای هر ساعت)