هزینه‌ها

تعیین هزینه ویرایش یک نوشتار از قبل، به دو دلیل کار چندان ساده‌ای نیست. دلیل اول ماهیت خود نوشته‌های علمی است که نیاز به چکش‌کاری و تغییرات گوناگونی دارد که لزوماً از قبل مشخص نیست. دلیل دوم که متأسفانه بسیار هم فراگیر و مشکل‌ساز است، تورم بالا و تغییر هزینه‌های زندگی به طور هفتگی یا حتی روزانه است. بنابراین، اغلب ارائه‌دهندگان خدمات در این حوزه، مبلغ نهایی را بعد از انجام کار اعلام می‌کنند. اما برای آسان‌تر کردن کار شما در تصمیم‌گیری، تا به حال تلاش شده قیمت‌ها به پرتفویی که در ادامه آمده مقید بماند. البته گاهی برخی سفارش‌ها شامل خدماتی خارج از موارد ذکرشده (مثل رسم جدول، نمودار، شکل، …) است که هزینه آن‌ها طبق توافق و بر اساس پیچیدگی کار پرداخت می‌شود.

لازم به یادآوری است که در کلیه حالات، نوشته به صورت تایپی تحویل می‌شود و انواع خدمات شامل ویرایش ادبی، ویرایش نگارشی، ویرایش دستوری، و یا ویرایش تطبیقی را در بر می‌گیرد. در ضمن فایل به لحاظ چینش حروف و خطوط، و یک‌دست بودن سبک نگارش و تنظیم از جمله جدول‌ها و شکل‌ها و … نیز اصلاح می‌شود. معمولا تا جایی که قابل اغماض باشد، ایرادات ساختاری و محتوایی مقاله (بدون افزودن هزینه اضافه) نیز برطرف خواهد شد. در واقع تمامی این خدمات در ذیل عنوان ترجمه/ویرایش انجام می‌شود. هم‌چنین در صورت نیاز به بازبینی تا دو مرتبه، به صورت رایگان انجام خواهد شد. تمامی این خدمات جهت جلب رضایت سفارش‌دهنده و جبران کاستی‌های ناخواسته و پیش‌بینی‌نشده است.

تنها در صورتی که سفارش شما بسیار فوری باشد، به طوری که لازم باشد کارهای دیگر متوقف شوند تا سفارش شما به موقع حاضر شود، ۲۰درصد به مبلغ نهایی افزوده می‌گردد.

اصولاً زمان تحویل، اولین فرصت ممکن است و به تعداد کارهای در نوبت بستگی دارد (چون من یک نفرم و همه کارها با خودم است). اما اگر دوست دارید کارتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام بشود، می‌توانید اشکالات نگارشی و ویرایشی آن را خودتان برطرف کنید و فایل وردتان را تروتمیز تحویل بدهید تا من برای تنظیم خطوط، فونت، تیتربندی، صفحه‌بندی، تنظیم تصاویر، و … وقتم را صرف نکنم.

نکته مهم: ارائه‌دهنده این خدمات به هیچ عنوان مقاله یا پایان‌نامه‌ای را از صفر تا صد برای شما و به جای شما انجام نمی‌دهد. چون معتقد به تولید محتوای علمی بی‌پشتوانه و ساختگی نیست. بلکه تنها در صورتی که ایده، روش، و داده را داشته باشید، در طراحی، پیاده‌سازی، و ارائه درست آن به شما کمک می‌کند. خدمات مشاوره روند پژوهش شامل راهنمایی درباره ۱- پردازش ایده، ۲- روش مستندسازی، ۳- چگونگی اجرای پژوهش، و ۴- ارائه نتایج پژوهش شماست.

جدول هزینه‌ها (۱۴۰۰)
نوع خدماتقیمت (تومان)
ویرایش گرامری نوشته انگلیسی ۱۳۰ (به ازای هر کلمه)
ویرایش محتوایی نوشته انگلیسی۳۰۰ (به ازای هر کلمه)
ویرایش نگارشی نوشته فارسی۷۰ (به ازای هر کلمه)
ویرایش محتوایی نوشته فارسی۱۰۰ (به ازای هر کلمه)
رفع پلاجیاریسم مقاله پژوهشی (Original)۲۳۰ (به ازای هر کلمه)
رفع پلاجیاریسم مقاله مروری (Review)۲۷۰ (به ازای هر کلمه)
ترجمه فارسی به انگلیسی۱۵۰ (به ازای هر کلمه)
ترجمه انگلیسی به فارسی۱۲۰ (به ازای هر کلمه)
استخراج رفرنس و افزودن به کتابخانه اندنوت۱۰٫۰۰۰ (به ازای هر عدد)
ورود رفرنس‌های از پیش معین به نرم‌افزار مدیریت رفرنس (Endnote)۴٫۰۰۰ (به ازای هر عدد)
نوشتن محتوای تخصصی فارسی (مقاله، پروپوزال، پایان‌نامه، Summary)۵۰۰ (به ازای هر کلمه)
نوشتن محتوای تخصصی انگلیسی (Scientific writing)۸۰۰ (به ازای هر کلمه)
پاورپوینت۱۰٫۰۰۰ (به ازای هر اسلاید ساده)
تولید محتوای فارسی ۳۰٫۰۰۰ (به ازای هر ساعت)
تولید محتوای انگلیسی۵۰٫۰۰۰ (به ازای هر ساعت)
مشاوره تخصصی نحوه نگارش مستندات علمی (با تعیین وقت قبلی)۵۰٫۰۰۰ (به ازای هر ساعت)
سابمیت مقاله (تنظیم و بارگذاری فایل‌ها و فرم‌ها صرف نظر از پذیرش یا عدم پذیرش در مجله)۵۰۰،۰۰۰ (یک مقاله در یک مجله)
تنظیم مقاله به فرمت مجلهمتغیر و بسته به میزان اصلاحات موردنیاز